top of page

EnneaActivists

Public·23 members
William Thomas
William Thomas

Narzedzia Do Odzyskiwania HaselJeśli nie uda Ci się zresetować zapomnianego hasła systemu Windows, możesz nie utworzyć prawidłowo rozruchowego dysku USB. W tym czasie możesz skorzystać z profesjonalnego oprogramowania do odzyskiwania haseł systemu Windows w celu uzyskania pomocy. W rezultacie można łatwo zresetować i odzyskać hasło systemu Windows 10 za pomocą rozruchowego dysku CD / DVD lub dysku USB.
narzedzia do odzyskiwania haselProfesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania hasła systemu Windows jest czyste, bezpieczne i łatwe w użyciu. Dzięki szerokiej obsłudze stacji roboczych z systemem Windows możesz zresetować hasło lokalnego administratora i innych użytkowników na dowolnym laptopie i komputerze z systemem Windows. W porównaniu ze standardowymi i ostatecznymi wersjami możesz uzyskać odpowiedni czas na nagrywanie rozruchowej płyty CD / DVD i napędu flash USB. Ponadto możesz nawet dodać nowego administratora, aby odzyskać zablokowany system.


LCP to lekki i darmowy program do odzyskiwania haseł Windows dla Windows NT / 2000 / XP / 2003. Jak widać, jest to trochę przestarzałe. Jego interfejs użytkownika jest trochę onieśmielający dla początkujących. Dlatego niedoświadczeni użytkownicy mogą powodować inne problemy podczas używania LCP do resetowania hasła systemu Windows.


Jeśli masz jakąś wcześniejszą wiedzę, możesz usunąć hasło systemu Windows za pomocą dysku rozruchowego lub łatwo je uruchomić. Narzędzie do odzyskiwania hasła dla systemu Windows można pobrać z innych komputerów. Wystarczy nagrać go na dysk lub dysk flash. Później możesz usunąć poprzednie hasło systemu Windows.


recALL to lekka, niewielka i darmowa aplikacja do szybkiego odzyskiwania haseł z różnych programów zainstalowanych na komputerze. recALL odzyskuje nie tylko hasła, ale również licencje popularnych aplikacji, w tym między numer seryjny systemu operacyjnego. Dzięki wbudowanym funkcjom emulacji różnych serwerów, możliwe jest odzyskanie haseł z praktycznie każdego programu pocztowego czy klienta FTP.


Czy zapomniałeś lub zgubiłeś hasło, aby odblokować pliki programu Excel chroniące hasłem? Zrelaksować się! Tutaj omawiamy pięć najbardziej przydatnych internetowych narzędzi do usuwania haseł Excel, które pomogą Ci skutecznie odblokować i otworzyć plik Excel chroniony hasłem. Na końcu tego artykułu dowiesz się, jak korzystać z programu do odzyskiwania plików Excel, aby przywrócić utracone lub usunięte pliki Excel.


Oprócz oprogramowania do odzyskiwania haseł programu Excel, które należy pobrać lokalnie, poniższe narzędzie do usuwania haseł programu Excel w trybie online umożliwia bezpośrednie odblokowanie programu Excel w trybie online. Nie musisz już szukać darmowego narzędzia do usuwania haseł w programie Excel.


LostMyPass ( -types/ms-excel/) MS Excel Password Recovery to jedno z najlepszych internetowych narzędzi do usuwania haseł Excel, których można użyć do odzyskiwania hasła MS Excel. Oferuje bezpłatną próbę odzyskania hasła MS Excel z przeszukiwaniem bazy danych zawierającej 3 miliony najpopularniejszych haseł.


Password-online ( -online.com/Excel_Password_Recovery_Online.php) to kolejne narzędzie do usuwania haseł online w programie Excel. Opracowała własną technologię odzyskiwania haseł programu Microsoft Office Excel 97, 2000 lub 2003 za pomocą 40-bitowych kluczy, która umożliwia odzyskanie zaszyfrowanego pliku w ciągu kilku sekund.


Remove Password Online Recovery (remove-password.com/Remove_password_excel_online.php) to kolejne doskonałe narzędzie online do odzyskiwania hasła programu Excel, które pomaga usunąć hasło z dokumentu programu Excel. Aby odblokować dokument Excel, możesz przesłać plik na serwer online i pozwolić narzędziu rozpocząć odszyfrowywanie pliku. Jeśli odszyfrowanie powiedzie się i dokument został odblokowany, będziesz musiał zapłacić 10 USD, aby zobaczyć i pobrać dokument.


Korzystanie z łatwego w użyciu narzędzia online do odzyskiwania hasła programu Excel to szybki i skuteczny sposób na odblokowanie i dostęp do chronionego hasłem pliku programu Excel. Jednak rozwiązując problem, nie można zignorować bezpieczeństwa danych. Jeśli masz pecha, możesz napotkać problemy z utratą i kradzieżą danych. Dlatego bardzo ostrożnie wybierz narzędzie do usuwania haseł online w programie Excel.


Oprócz tego, jak usunąć hasło z programu Excel lub wyłączyć ochronę programu Excel, inną częstą kwestią jest sposób przywracania utraconych plików programu Excel. Jeśli zgubiłeś jakikolwiek krytyczny plik Excela lub staną się one RAW, a nawet niedostępne, najlepszym wyjściem jest zastosowanie następującego profesjonalnego oprogramowania do odzyskiwania danych, aby uzyskać pomoc.


Kiedy pliki Excel znikają, znikają lub są wyświetlane jako RAW, 0 bajtów lub nawet jako niedostępne na komputerze, masz inną alternatywną metodę przywrócenia plików Excel. Służy do przywracania utraconych lub niedostępnych plików Excela za pomocą potężnego oprogramowania do odzyskiwania plików.


W tym miejscu chcielibyśmy zachęcić Cię do wypróbowania tego prostego w użyciu oprogramowania do odzyskiwania pakietu MS Office - Kreatora odzyskiwania danych EaseUS, który pomoże Ci przywrócić utracone pliki Excela w trzech krokach. A jego bezpłatna wersja umożliwia bezpłatne przywrócenie do 2 GB plików.


Jeśli znajdziesz się w sytuacji, w której absolutnie potrzebujesz bezpłatnego odzyskiwania hasła do programu Excel, nie zaszkodzi spróbować. Należy jednak pamiętać, że wykonanie zadania zajmuje dużo czasu. Zanim złamie hasło, możesz już znaleźć obejście problemu. Mimo to jest darmowy, łatwy w instalacji i prosty w użyciu. Nie ma nic złego w oddaniu strzału.


Narzędzie Asystent odzyskiwania i pomocy technicznej firmy Microsoft uruchamia testy w celu ustalenia usterki i oferuje najlepsze rozwiązanie dla zidentyfikowanego problemu. Obecnie rozwiązuje problemy dotyczące pakietu Office, usługi Microsoft 365 lub programu Outlook. Jeśli narzędzie Asystent odzyskiwania i pomocy technicznej nie może rozwiązać problemu, zaproponuje kolejne kroki oraz ułatwi kontakt z pomocą techniczną firmy Microsoft.


Poniżej przedstawiono niektóre ze znanych problemów często napotykanych przez naszych użytkowników. Aby rozwiązać dowolny z problemów wymienionych poniżej, po prostu kliknij zalecane rozwiązanie skojarzonego problemu, aby rozpocząć. Link spowoduje przejście bezpośrednio do rozwiązania w aplikacji Asystent odzyskiwania i pomocy technicznej firmy Microsoft.


Asystent Asystent odzyskiwania i pomocy technicznejoferuje zautomatyzowane rozwiązania wielu wykrytych przez niego problemów. Jeśli postanowisz wykonać zautomatyzowane rozwiązanie, działania odzyskiwania wykonywane za pomocą tego rozwiązania są wprowadzane do pliku dziennika, który został utworzony przez Asystenta Asystent odzyskiwania i pomocy technicznej. Aby wyświetlić ten plik dziennika i działania odzyskiwania wykonywane w ramach danego scenariusza, wykonaj poniższe czynności.


Tak. Jeśli jesteś administratorem i chcesz zainstalować i uruchomić narzędzie Asystent odzyskiwania i pomocy technicznej z lokalizacji udostępnionej w sieci, a nie z domyślnej lokalizacji internetowej, nie korzystaj z łącza do pobierania dostępnego w tym artykule. Zamiast tego wykonaj czynności opisane w artykule dostępnym w witrynie docs.microsoft.com: Jak zainstalować i obsługiwać Asystenta odzyskiwania i pomocy technicznej firmy Microsoft (SaRA) z udziału sieciowego .


Tak. Teraz można uruchamiać scenariusze narzędzia Asystent odzyskiwania i pomocy technicznej za pomocą wiersza polecenia. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj ten artykuł na temat docs.microsoft.com: Wersja Enterprise asystenta odzyskiwania i pomoc techniczna firmy Microsoft.


Przykro nam, ale nie mamy wersji narzędzia Asystent odzyskiwania i pomocy technicznej, którą można zainstalować na komputerze Mac. Jednak scenariusz programu Outlook dla komputerów Mac w aplikacji umożliwia rozwiązywanie niektórych problemów występujących na komputerze Mac nawet wtedy, gdy aplikacja jest zainstalowana na komputerze z systemem Windows.


Po uruchomieniu Asystent odzyskiwania i pomocy technicznej w celu zidentyfikowania lub zdiagnozowania określonego problemu narzędzie to rejestruje anonimowe informacje (telemetrię) dotyczące akcji i analiz wykonywanych przez narzędzie podczas działania scenariusza. Firma Microsoft używa danych telemetrycznych w celu poprawy jakości obsługi klienta i monitorowania kondycji aplikacji. Ilość zebranych danych telemetrycznych różni się w zależności od scenariusza.


Identyfikator GUID użytkownika : losowy identyfikator GUID przechowywany w ustawieniach Asystent odzyskiwania i pomocy technicznej. Może być używany do identyfikowania trendów użycia aplikacji pakietu Office przy zachowaniu anonimowości danych.


W przypadku uruchomienia scenariusza w narzędziu Asystent odzyskiwania i pomocy technicznej tworzone mogą być niektóre pliki dzienników i pojawi się możliwość do ich przesłania do firmy Microsoft. Współpraca z pomocą techniczną firmy Microsoft i pojawienie się konieczności przejrzenia plików dzienników jest jedynym momentem, kiedy będziesz chcieć przekazać pliki dzienników z narzędzia Asystent odzyskiwania i pomocy technicznej do firmy Microsoft.


Poniższy obraz stanowi przykład ekranu, gdzie pliki dzienników są gromadzone w ramach danego scenariusza, a także jest przykładem opcji umożliwiających wyświetlanie plików dzienników oraz ich wysyłanie do firmy Microsoft. Pamiętaj, że jeśli nie zalogowano się do narzędzia Asystent odzyskiwania i pomocy techniczneji klikniesz przycisk Wyślij, zostanie wyświetlony monit o zalogowanie się. Jeśli nie można zalogować się, pliki dzienników nie zostaną wysłane do firmy Microsoft.


About

Welcome to the EnneaActivists group! You can connect with ot...
bottom of page